تاج گل خیریه,تاج گل مصنوعی,تاج گل,تاج گل ترحیم,تاج گل مصنوعی ترحیم ,سفارش تاج گل و تابلو تسلیت

تاج گل مصنوعی,تاج گل,تاج گل ترحیم,تاج گل مصنوعی ترحیم ,سفارش تاج گل و تابلو تسلیت

مرکزارسال تاج گل مصنوعی از خیریه ذاکرین انصار

سه‌شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ | ۱۹:۲۶ ۰ نظر ۲۶۵۸ بازدید

سفارش تاج گل خیریه و تابلو تسلیت یکی از درآمدهای روزمره خیریه ذاكرين انصارالحسين(ع) را تشکیل میدهد که با یک تلفن به مجالس ترحیم ارسال میگردد . تاج گل مراسمات ترحیم خیریه بسیار زیبا و متنوع طراحی شده و در اغلب مساجد و تالارهاي تهران و حومه مورد استقبال نيكوكاران دلسوز و دردآشنا قرار گرفته است. مبالغ اهدائی بابت آن در ساماندهی زندگی و تعلیم و تربیت نونهالان یتیم هزینه میگردد و حرکتی است که اسراف کاری های متداول را به سمت و سوی سازندگی و تعالی هدایت میکند . تاج گل های خیریه با تاج گل های طبیعی برابری میکند و هیچ گونه دور ریزی نداشته و پس از پایان مجالس و مراسم بار دیگر به موسسه خيريه ذاكرين انصارالحسين(ع) باز میگردد

عواید حاصل از فروش و کرایه تاج گل صرف امور خیریه خواهد شد. ارسال بصورت کاملا رایگان در شهر تهران انجام می پذیرد. گلها قبل از هر ارسال ، پاکسازی و مرتب شده و سپس ارسال می شود. در صورت سفارش تعداد بالا، تا 20درصد تخفیف تعلق خواهد گرفت. حفظ آبروی سفارش دهنده برای ما در اولویت قرار دارد. گلها به موقع ارسال شده و پس از پایان مراسم توسط موسسه جمع آوری می شود. سفارش گیری بصورت فوری و در ساعات غیر اداری نیز انجام می شود. گلهای موسسه خیریه ذاکرین انصار مشابه گل طبیعی می باشد.

مشتریان عزیز در این جا شما می توانید به صورت اینترنتی برای مراسم ترحیم تاج گل سفارش دهید یا اجاره کنید و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را در استان تهران و قزوین تحویل بگیرید .
همچنین می توانید سفارشات خود را به صورت تلفنی اعلام و ثبت نمایید. همکاران ما در تمامی ساعات کاری آماده پاسخ گویی گرم و ارائه راهنمایی به شما هستند .
——————————–
* صرفه جویی مظاعف در وقت
* شما یکبار جهت انتخاب گل به گلفروشی مراجعه می نمائید و باردیگر مجبور هستید گل خریداری شده را خودتان تا محل گیرنده گل حمل نمائید .
* صرفه جویی در هزینه بنزین .
* صرفه جویی در وقت گرانبهای خود ( مدیریت زمان )
* انتخابی آسوده و بدون در نظر گرفتن استرس های مرسوم ( جای پارک – دیر شدن و ….)
* قابلیت پرداخت هزینه گل انتخاب شده توسط تمامی کارت های بانکی عضو سیستم شتاب .
*تعهد و تضمین ما جهت تحویل بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان .

نیکو کاران محترم سلام علیکم

دستهایی که کمک می کنند مقدس تر از لباهایی هستند که دعا می کنند

با عرض پوزش از اینکه با خواندن مطالب ذیل باعث ناراحتی فکری شما عزیزان میشویم

احتراماًبه استحضارمی رساند مؤسسه خیریه ذاکرین انصارالحسین(ع)باقدمت(20)ساله بااهداف دریافت کمک های نقدی غیرنقدی صدقات، مبرات، خیرات،مردم عزیزجهت ارائه کمک به بی سرپرستان ،یتیمان، آبرومندان، نیازمندان، محرومان، سالمندان، بنیان شده است. هم اکنون این مؤسسه خیریه دارایی(450)پرونده مددجویی که قالباً از افراد کم توان ومستحق وزنان بی سرپرست در حومه تهران، اسلامشهر،کرج، وارمین، شهریار وسایر شهرها واستانهای ایران اسلامی دارد که ماهانه بصورت کاملاً مکانیزه ازطریق خدمت گذاران این خیریه برای هر پرونده یکصدهزارتومان کمک یارانه واریز می گردد همچنین برای فرزندان زیر(12)سال وخانواده های آنان باهماهنگی یک دانشکده دندانپزشکی نظامی بصورت کاملاً رایگان خدمات درمانی ودندانپزشکی به این خانواده ها خدمات ارائه می گردد.

همانگونه که شما مردم عزیز مستحضرمیباشیدامرنیکوکاری یکی از کارهای باارزش وانسانی است که پیامبرعظیم الشأن اسلام حضرت محمد(ص) این عمل خیر خواهانه رامورد تأییدوتأکید قرارداده اند.ازسوی دیگرکمک به انسانهای بی بضاعت درهرسطحی ارزشمندمی باشد.

فلذا از جنابعالی که ازهموطنان نیکوکار،مؤمن وخداجو می باشید.تقاضا داریم .درصورت امکان به یکی از مددجویان این مؤسسه بنام آقای محسن سهیلی که بعلت ناتوانی و قطع نُخا بودن قادر به حرکت نبوده وبعلت اینکه همیشه در رختخواب است به سختی به زخم بستر مبتلا شده است که عکس های این شخص را برایتان ارسال می نماییم جهت کمک بیشتر به این بنده عزیز خدا که از بیماری رنج می برند.

شماره حساب : 6045- 2958-9973- 6037 -6037997329586045 بنام محسن سهیلی

واریز فرمایید فیش واریزی را به اینجانب قاسم رستمی به شماره:09351039205جهت درج در پرونده واتساب نمایید

عزیزان کم و زیاد کمک مطرح نیست هر کس هرچقدر توان دارد کمک نماید تا درمهمانی خداوند شرکت نمایید

شماره کارت :0169-9951-9911-6037 بانک ملی بنام مؤسسه خیریه ذاکرین انصارالحسین(ع) اختصاص یافته است


دیدگاه خود را بیان کنید
Code Image