درباره ما

تاج گل خیریه,تاج گل مصنوعی,تاج گل,تاج گل ترحیم,تاج گل مصنوعی ترحیم ,سفارش تاج گل و تابلو تسلیت

مرکزارسال تاج گل مصنوعی از خیریه ذاکرین انصار

پنج‌شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۸ ۰ نظر ۱۶۴ بازدید

سفارش تاج گل و تابلو تسلیت یکی از درآمدهای روزمره خیریه ذاكرين انصارالحسين(ع) را تشکیل میدهد که با یک تلفن به مجالس ترحیم ارسال میگردد . تاج گل مراسمات ترحیم خیریه بسیار زیبا و متنوع طراحی شده و در اغلب مساجد و تالارهاي تهران و حومه مورد استقبال نيكوكاران دلسوز و دردآشنا قرار گرفته است. مبالغ اهدائی بابت آن در ساماندهی زندگی و تعلیم و تربیت نونهالان یتیم هزینه میگردد و حرکتی است که اسراف کاری های متداول را به سمت و سوی سازندگی و تعالی هدایت میکند . تاج گل های خیریه با تاج گل های طبیعی برابری میکند و هیچ گونه دور ریزی نداشته و پس از پایان مجالس و مراسم بار دیگر به موسسه خيريه ذاكرين انصارالحسين(ع) باز میگردد

عواید حاصل از فروش و کرایه تاج گل صرف امور خیریه خواهد شد. ارسال بصورت کاملا رایگان در شهر تهران انجام می پذیرد. گلها قبل از هر ارسال ، پاکسازی و مرتب شده و سپس ارسال می شود. در صورت سفارش تعداد بالا، تا 20درصد تخفیف تعلق خواهد گرفت. حفظ آبروی سفارش دهنده برای ما در اولویت قرار دارد. گلها به موقع ارسال شده و پس از پایان مراسم توسط موسسه جمع آوری می شود. سفارش گیری بصورت فوری و در ساعات غیر اداری نیز انجام می شود. گلهای موسسه خیریه ذاکرین انصار مشابه گل طبیعی می باشد.

مشتریان عزیز در این جا شما می توانید به صورت اینترنتی برای مراسم ترحیم تاج گل سفارش دهید یا اجاره کنید و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را در استان تهران و قزوین تحویل بگیرید .
همچنین می توانید سفارشات خود را به صورت تلفنی اعلام و ثبت نمایید. همکاران ما در تمامی ساعات کاری آماده پاسخ گویی گرم و ارائه راهنمایی به شما هستند .
——————————–
* صرفه جویی مظاعف در وقت
* شما یکبار جهت انتخاب گل به گلفروشی مراجعه می نمائید و باردیگر مجبور هستید گل خریداری شده را خودتان تا محل گیرنده گل حمل نمائید .
* صرفه جویی در هزینه بنزین .
* صرفه جویی در وقت گرانبهای خود ( مدیریت زمان )
* انتخابی آسوده و بدون در نظر گرفتن استرس های مرسوم ( جای پارک – دیر شدن و ….)
* قابلیت پرداخت هزینه گل انتخاب شده توسط تمامی کارت های بانکی عضو سیستم شتاب .
*تعهد و تضمین ما جهت تحویل بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان .


دیدگاه خود را بیان کنید
Code Image